Hakkımızda

Isparta Emlak

Isparta Yayla Emlak olarak sahibinden satılık konut, kiralık işyeri, kiralık konut, satılık arsa konularında her zaman yanınızdayız.

Isparta Emlak Teknolojinin ve pratikliğin birleştirildiği ve müşterilerine ilan yayınlama, kiralama, satın alma ve hayallerindeki konutlara kavuşma fırsatı sağlamaya çalışan gayrimenkul özelinde alım, satım, kiralama  hizmetleri veren bir platformdur.

İster gayrimenkul sahibi, isterseniz kiralık ev arayın, artık istediğiniz konutu bulmak çok kolay. Profesyonel destek ekibimiz ile hem emlak arayanlar hem de profesyonel ve bireysel ilan verenlerin hayatını kolaylaştıracak teknoloji çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Isparta Yayla Emlak Kimdir?

2008 yılında kurulan Isparta Yayla Emlak, Isparta’ınn en köklü işletmelerden biridir. Geçmişten günümüze kadar müşterilerine sunduğu birçok hizmetle müşteri memnuniyetini temel ilke haline getirerek halen Isparta’da gayrimankul faaliyetine kesintisiz olarak devam etmektedir..
Sürekli yenilenen yönetim anlayışı ve kurum kültürü ile müşterilerinin güven duyduğu bir kurum haline gelmiştir. İnşaat ve gayrimenkul sektöründe standartları daima yukarıya çekecek bir yönetim anlayışına sahiptir. Ayrıca inşaat ve gayrimenkul sektöründe çevreye duyarlılık ve iş yapım şekilleri ile lider ve örnek model olma görevini, sosyal bir bilinçle yerine getirmektedir.

Isparta Sahibinden Satılık Ev

Isparta genelinde ev satın almak için 3 yol tercih ediliyor. Bunlardan birincisi sahibinden satılık ev alma, ikincisi emlakçılar vasıtası ile ev satın alma, üçüncüsü de markalı konut projelerinden ev satın almadır.
Amerika’da yapılan araştırmalar sonucunda yıllık ev satışlarının yaklaşık olarak yüzde 20’sinin ev sahibi ve alıcı arasında gerçekleştiğini ortaya çıkardı. Bu oran aslında oldukça düşük kalıyor! Bunun en büyük sebepleri arasında ise sahibinden daire arayanların “zaman” gibi önemli bir düşmana sahip olmaları yer alıyor.
Sahibinden konut aramak genellikle uzun ve ciddi araştırmalar gerektirdiğinden insanlar bunun için maalesef yeterli zamanı bulamıyorlar.

Isparta Sahibinden Satılık Ev Aramadan Önce Yapılması Gerekenler
Sahibinden ev almadan önce işinizi kolaylaştıracak olan ve dikkat etmeniz gereken birkaç önemli adım mevcut. Her şeyden önce kendinize bir zaman çizelgesi oluşturmanız gerektiğini belirtmemiz gerekiyor. Zaman çizelgenizi oluşturduktan sonraki aşamalar ise şu şekilde;
1. ^Satın alacağınız konuıtun fiyat aralığının ve bölgenin belirlenmesi
2. Araştırma yapılacak sitelerin belirlenmesi
Fiyat aralığının ve bölgenin belirlenmesi:
Bu alt başlığın temel soruları olarak; “Nerede yaşamak istersiniz?” ve “Bir eve ne kadar ödeyebilirsiniz?” soruları ön plana çıkıyor. Bu iki sorununda birbiri ile oldukça uyumlu olduğunu görüyoruz. Çünkü evi nereden satın alabileceğiniz, satın alacağınız ev için ne kadarlık bir bütçeniz olduğuna bağlıdır.
Örnek verecek olursak, İstanbul gibi oturmuş ve eski altyapısı olan bölgelerde evler daha pahalıyken, Isprata'nın yeni yerleşim bölgelerinde altyapı yeni oluştuğu için evleri çok daha uygun fiyata bulabilirsiniz.
Araştırma yapılacak sitelerin belirlenmesi
:
Bölge ve fiyat belirleme işleminizin ardından sahibinden satılık daire ilanlarına göz gezdirmeye başlayabilirsiniz. Ancak ihtiyacınız olan ve hayal ettiğiniz ev ilanlarına bir türlü ulaşamıyor musunuz? Bunun için güncel konut ilanlara sahip olan internet sitelerine bakmanızı öneriyoruz.

Neden Isparta Yayla Emlak


Bizce * İŞLERİN DOĞRU YAPILABİLMESİ İÇİN;
1- Yeterlilik/Muktedir Olmak, bilgi, tecrübe, beceri,
2- İsteklilik, güven, motivasyon,
3- Kararlılık, sahiplenme
şarttır.

Bloglarımıza Göz Atın!

Emlak ve Gayrimenkul ile alakalı birbirinden bilgilendirici bloglarımıza göz atmayı unutmayın

Günümüzde Emlakçılık Sektörü

Günümüzde Emlakçılık Sektörü

Emlak sektörünün neredeyse klasik sözü haline gelen “bir masa, bir sandalye”...
okumaya devam et
Emlakçı Kime Denir?

Emlakçı Kime Denir?

Emlakçı, bir ücret karşılığında, gayrimenkule ilişkin sözleşmelerin yapılması...
okumaya devam et
Emlakçılık Nasıl Yapılır?

Emlakçılık Nasıl Yapılır?

Son yıllarda tartışmasız dünya çapında en popüler mesleklerden biri olan emlakçılık ya...
okumaya devam et

Sahibinden Satılık Ev Bulmanın Yolları Nelerdir?

Türkiye genelinde genellikle ev satın almak için 3 yol tercih ediliyor. Bunlardan birincisi...
okumaya devam et

Emlakları karşılaştırın

Karşılaştırmak