Park Residences Cadde Projesi

Marmara Denizi, Adalar ve tarihi yarımada manzaralı projede tüm rezidanslarda zeminden tavana kadar geniş, yüksek, manzaraya hakim cam cepheler bulunmaktadır. 1+1’den 4+1’e, 350 m2’ye varan farklı daire tiplerinden oluşan bir rezidans projesidir.

M2 Birim Fiyatı; 4.500$-8.500$ arasında degişmektedir.

Park Residences Cadde, sosyal donatılarıyla da öne çıkıyor. Proje içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor.

Eşsiz manzarası ve konumu mimari detaylarla da bütünleşen Park Residences Cadde’nin dekorasyonunda Schuco marka alüminyum doğrama, ithal doğal ahşap kaplama ve lake daire içi kapılar, çelik üzerine özel ahşap kaplama daire dış kapıları, ıslak zemine özel yapım granit seramik, birinci sınıf plank lamine parke, İtalyan modüler sistem ahşap mutfak dolaplar, vitrifiye banyo ve ideal standart armatürler, her odada sıcaklık ve soğukluk kontrol panel sistemi bulunuyor. Park Residences Cadde’nin daire içi akıllı ev sistemi yapısı ise, Bağdat Caddesi’nde yer alan konutların hiçbirinde yer almayan özelliklerden bir diğeri olarak ön plana çıkıyor.

Bağdat Cadde’sinde yer alan Park Residences Cadde, Dünyaca ünlü markalara, İstanbul’un en iyi restoranlarına, kafelerine ve sanat galerilerine yürüme mesafesinde, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 20 km, Kadıköy’e 3 km, Boğaz Köprüsü’ne 12 km, FSM Köprüsü’ne 17 km ve Taksim’e 15 km mesafede konumlanıyor.

Genel Özellikler
Kapalı Otopark
Asansör
Concierge Servisi
Vale Park
Bahçe ve Park
Depo Alanı

Güvenlik Özellikleri
Akıllı Ev Teknolojisi
Güvenlik Kameraları
Konut Güvenliği
Çelik Kapı
Otomatik Yangın Söndürme Sistemi
Yangın ve Duman Dedektörü
24 Saat Güvenlik
Kapalı Devre Video Sistemi
Resepsiyon
Güvenlikli Giriş

Sosyal İmkanlar
Açık Yüzme Havuzu
SPA
Kapalı Yüzme Havuzu
Sosyal Tesisler
Sauna
Buhar Odası
Restoran / Cafe
Hamam

Spor Aktiviteleri
Yürüyüş Parkuru
Fitness Salonu
Plates

Teknik Özellikler
Fiber Optik İnternet Altyapısı
Hidrofor
Kablosuz İnternet
Merkezi Kablolu Televizyon
Doğalgaz
Su Deposu
Klima
Paratoner
Teknik Servis
24 Saat Teknik Servis
Jeneratör
Uydu TV Altyapısı

× Destek